Ламінація вікна

Ламінація вікна, від компанії ViGrand, проводитися з використанням ламінаційних плівок німецького виробництва від торгової марки Renolit.

Ми пропонуємо зовнішнє або внутрішнє одностороннє ламінування на білий ПВХ профіль та двостороннє ламінування в масі, яке здійснюється на коричневий профіль. 

На заводі ViGrand нанесення ламінаційного покритя на поверхню полівінілхлоридного профілю здійснюється в окремому цеху на спеціальному обладнанні за певною технологією. Спершу  на профіль наноситься клеюча маса, а спеціальні притискні ролики при дією високої температури та УФ-випромінювання здійснюють обтиснення профілю, безпомилково фіксуючи матеріал, що підвищує якість склеювання ламінаційної плівки та профілю. Завдяки дотриманню вимог до процесу ламінації та використанню тільки якісних складових – металопластикові ламіновані конструкції  надовго зберігають свій колір, стійкі до УФ-випромінювання  та дії атмосферної вологи, невразливі до аміаку, бензину, водних розчинів алкоголю, чистячих і миючих неабразивних засобів та екологічно безпечні.

Для створення бажаного дизайну та індвидіуального підбору під інтер’єр вашої оселі компанія ViGrand пропонує до замовлення вікна з широким асортиментом ламінаційних плівок Renolit різних кольорів та відтінків, в тому числі і під дерево цінних порід.

         Стандартна

 

        Не стандартна